J.angielski

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu dla wszystkich dzieci. Prowadzi je mgr Monika Szymańska, mgr Ewa Liszka, mgr Ewa Torbiczuk.

Rytmika

Zajęcia umuzykalniająco - rytmiczne odbywają się raz w tygodniu dla wszystkich dzieci. Prowadzi je mgr Łukasz Wnukowski.

Religia

Religia odbywa się dla starszych dzieci, których rodzice wyrazili zgodę na uczestnictwo w nich.

Zajecia logopedyczne

Zajęcia logopedyczne odbywają się dwa razy w tygodniu (środa, piątek) w godzinach od 8.00 do 15.00. Objęte są dzieci  6-letnie z zaburzeniami mowy, powodującymi zakłócenia komunikacji językowej. Zajęcia prowadzi mgr Joanna Lisowska

Zajęcia z psychologiem

Zajęcia z psychologiem odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) w godzinach od 8.00 do 12.00. Pani psycholog mgr Katarzyna Barlakowska, która jest dla wszystkich dzieci potrzebujących wsparcia, prowadzi również zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne i konsultacje dla rodziców.